Alıcık'tan Bülbül'e yanıt: MHP'liler baba ocağındadır

MHP’nin oylarının CHP’ye kaydığını iddia eden CHP’li vekil Süleyman Bülbül’e yanıt veren MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP’nin 1969’da Alparslan Türkeş tarafından kurulduğuna işaret ederek, “MHP’liler baba ocağındadır” dedi


MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “MHP’nin oyları CHP’ye kayıyor” ve “MHP’nin Aydın’dan vekil çıkarma şansı yok” çıkışında bulunan CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’e tepki gösterdi.

“2023’TE GÖRECEKLER”

Yeni Kıroba’ya konuşan Alıcık, “MHP, 1969’da Alparslan Türkeş’in kurduğu parti. MHP’nin mensuplarının HDP’yle kol kola gezenlerle işi olmaz. MHP’nin oyları ve mensupları baba ocağı olan MHP’dedirler. Bunu da 2023 seçimlerinde göreceklerdir. 2023’te hem Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçtireceğiz hem de MHP en üst düzeyde milletvekili sayısıyla temsil edilecek. Bunu söyleyelim. Süleyman Bey de dinlesin” ifadelerini kullandı.

“MUHALEFET NEREDE?”

Göreve geldikleri tarihten itibaren sahada olduklarını dile getiren Alıcık, “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Onlar tatil yapıyorlar. Biz sokaklardayız da muhalefet nerede merak ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.