Güncel

Aydın Büyükşehir Belediyespor transferde hız kesmiyor

Aydın Büyükşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden sürdürüyor. Dış transfer çalışmalarında Galatasaray'dan Anthi Vasilontonaki, PTT’den Janset Cemre Erkul ve Ezgi Dağleneler ile Kale 1957’den Eylül Akarçeşme'yi transfer eden Sultanlar A.B.D asıllı dünya yıldızı orta oyuncu Rachael Adams'la da bir yıllık anlaşma yaptı.

HOŞGELDİN RACHAEL ADAMS

Aydın Büyükşehir Belediyespor, dünya yıldızı orta oyuncu Rachael Adams'la bir yıllık anlaşma sağladı. Kulüp sosyal medya hesabından transferle ilgili yapılan açıklamada, “Hoş geldin Rachael Adams! A.B.D asıllı yıldız orta oyuncu Rachael Adams ile bir yıllık sözleşme imzalanmıştır. Voleybolcumuza Kulübümüze hoş geldin diyor ve mavi beyazlı forma altında nice başarılar diliyoruz” dedi.

Amerika Milli Takımı’nın önemli isimlerinden Adams 2016 – 2017, 2017 – 2018 sezonlarında Eczacıbaşı ile iki sezon görev almış bir Dünya Şampiyonluğu ve Avrupa Üçüncülüğü’nün yanı sıra bu sezon CEV Kupası’nı kazanmıştı. 2018-2019 sezonunda İtalya’nın Monza takımında mücadele eden Adams, Monza ile Challenge Kupası’nda finalde Aydın Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşmıştı. Kupayı İtalya’nın Monza takımı kazanmıştı.