Güncel

EKODOSD’tan gönüllülük çağrısı

Kuşadası Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD) başkanı Bahattin Sürücü, doğa severlere gönüllülük çağrısı yaptı. Dernek olarak yıllardır faaliyet yürüttüklerini ifade eden başkan Sürücü, derneğe katılım sağlamak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.


Dernek başkanı Bahattin Sürücü gönüllülerin verdiği desteklerle yıllardır hizmet verdiklerini ifade ederek;’’ EKODOSD’un yapmış olduğu çalışmalardan birisi de; Yaban Hayvanlarının, Deniz Canlılarının ve Kuşların korunması, takip edilmesi ve yaşam alanlarına olan tehditlerin önlenmesi için farkındalık yaratılmasıdır.

Yaptığımız çalışmalar gönüllülük çerçevesinde ve kendi imkanlarımızla gerçekleştirilmekte olup, bu konularda Aydın ve Dilek Yarımadası Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlükleri, Adnan Menderes Üniversitesi, EGE Üniversitesi, DEKAMER, SADAFAG, TÜDAV ve Kuşadası Veteriner Kliniği’yle işbirliği yapmaktayız. Yapılan çalışmalara siz de destek olabilirsiniz.

Bu canlıların korunması ve tekrar doğal yaşam alanlarına kavuşması için yapacağınız en küçük destek bile önemli katkı sağlayacaktır’’ dedi. Dernek başkanı Bahattin Sürücü gönüllü bağış yapmak isteyen doğa severler için, Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği(EKODOSD) Denizbank Liman Şubesi İBAN NO: TR05 0013 4000 0011 8562 7000 01 nolu banka hesap numarasını paylaştı.