Gizlilik Politikası

GazeteGozlem.com, Güvenliği ve Gizliliği Korumaya önem verir.

GazeteGozlem.com, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bildirim, GazeteGozlem.com web sitesinin kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır.

Bu alana ve/veya bu İnternet sitesinin herhangi bir sayfasına kayıt yaparak, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Saklanması

1- Kayıt Sırasında

GazeteGozlem.com web sitesine kayıt olurken, sizden iki türde bilgi alınır:

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlayan bilgilerdir. GazeteGozlem.com tarafından toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, e-posta adresinizi de içerir çünkü bu şekilde iletişim kurmak daha kolay ve güvenilirdir.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Kişisel olarak tanımlanamayan veya "davranışsal" bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlamayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlamayan bilgilerdir. GazeteGozlem.com bu tür bilgileri de toplamaktadır. Bu şekilde üyelerimizle 1 e 1 odaklı bir iletişim kurmuş oluruz. Bu sizin memnuniyetiniz açısından da oldukça önemlidir.

2- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" saklanmaktadırlar.

GazeteGozlem.com bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.

GazeteGozlem.com kişisel bilgilerinizi, sizin onayınız olmadıkça bu Gizlilik Bildirimi'nde açıklanandan farklı şekilde paylaşmayacak, satmayacak veya kullanmayacaktır.

GazeteGozlem.com, bilgilerinizi GazeteGozlem.com hesabınızı çalıştırmak ve GazeteGozlem.com Hizmetleri'ni yürütmek için kullanır.

GazeteGozlem.com, web sitesine üye olmakla seçtiğiniz hizmetler doğrultusunda bilgi (e-posta, posta) almayı kabul etmiş olursunuz.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

GazeteGozlem.com, bu Gizlilik Bildirimi'ni zaman zaman güncelleştirecektir. Güncelleştirme uyguladığımızda, Gizlilik Bildirimi'nin en alt bölümündeki "son güncelleştirme" tarihini de yenileriz. Bu Gizlilik Bildirimi'nde yapılacak değişiklikler, GazeteGozlem.com tarafından GazeteGozlem.com Web Sitesine konulacak belirgin bir yazıyla size bildirilecektir. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu Gizlilik Bildirimi'ni düzenli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Son Güncelleştirme : 24/12/2009